Lisanslama Hizmetleri

En yaygın lisansları sizin için derledik, ihtiyacınız olan lisansı hızlıca satın alabilirsiniz.

cPanel, Litespeed, Plesk, Sofataculous, Virtualizor ve Webuzo lisansları

cPanel VDS/VPS lisansı ile cPanel Dedicated Lisansı Farkları

cPanel VPS/VDS lisansları sadece sanal makinelerde kullanılabilir. VMware ESXi, Virtuozzo vb. diğer sanallaştırma ortamlarında kurulan sanal makineler için cPanel VPS Optimized lisansını tercih edebilirsiniz.

Dedicated yani sadece sizin tarafınızdan kullanılan; direk olarak CentOS veya Ubuntu kurularak üzerine cPanel kurulan işletim sistemlerinde cPanel Dedicated Server lisansını tercih etmelisiniz. VPS lisansınız bu sistem üzerinde çalışmayacaktır.

CloudLinux Standart Lisans ve CloudLinux cPanel Lisansı Farkları

CloudLinux cPanel lisansı sadece cPanel kontrol paneli yüklü bir linux işletim sistemi üzerinde kurulabilmektedir.
CloudLinux'u ise desteklediği bilinen tüm ortamlarda kullanabilirsiniz, üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

İptal ve İade İşlemleri

Lisanslama hizmetlerinde lisans tanımlandıktan sonra iade ve iptal alınmamaktadır. Minumum lisanslama süresi 1 aydır.

Diğer Lisanslar & Hizmet Detayları Hk.

Şu anda firmamız cPanel ve Softaculous yetkili satıcısıdır. Diğer lisans türleri için görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu süreçte de lisans temini toplu olarak olmasa da isteğe istinaden temin edebilmekteyiz. Bu konuda sitemiz üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz veya destek@muvhost.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Lisanslama hizmetlerinde kurulum ve ilgili yazılımın yönetimi müşterilerimize aittir. Dolayısıyla sadece satın alınan lisans temin edilmektedir.