Güçlü Altyapı için Güçlü Partnerler

MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ., 2014 yılında İstanbul'da kuruldu. Kuruluşumuz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Yer Sağlayıcı olarak yetkilendirilmek suretiyle, 2014 yılında ilk veri merkezi yatırımını gerçekleştirmiştir. Kurumsal ve bireysel düzeydeki kullanıcılarımızın tercihi olmayı başaran MUV, Türkiye'nin internet altyapısına katkıda bulunmak amacıyla geçen 10 yılı aşkın sürede edindiğimiz tecrübelerle hizmet sunmaktadır.

Web Hosting, Veri Merkezi hizmetleri ve Bulut Bilişim alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz, müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2018 yılından itibaren MUVHost Verimerkezi, Türkiye'nin en çok tercih edilen dedicated sunucu sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. 2000'den fazla sunucu kapasitesiyle dört farklı ülkede hizmet veren MUVHost, yenilikçi yaklaşımı ve ürettiği internet teknolojileriyle sektöre yön vermektedir. Bugünden yarının teknolojilerini kullanmanıza imkan sağlayarak, işinizin büyümesine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. MUVHost olarak amacımız, bilişim teknolojileri alanında maliyetlerinizi düşürerek işinize değer katmaktır. Geliştirdiğimiz teknolojilerle birlikte, iş sürekliliğinizi en üst düzeyde tutmayı sağlayan 7/24 çalışan operasyon birimimiz ve güçlü yedekli altyapımızla müşterilerimize kesintisiz bir hizmet sunmaktayız.

Şirketimizin bugünlere gelmesinde ve geleceğe taşınmasında, bize olan güvenleriyle destek olan eski ve yeni tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, iş ortaklarımızın ve kullanıcılarımızın başarısına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri olarak vizyonumuz, müşterilerimize en güvenilir, kaliteli ve yenilikçi web hosting çözümleri sunarak onların başarısına katkıda bulunmaktır. İnternetin hızla gelişen dünyasında, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde öncü bir konumda olmayı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunmaktır. Güçlü altyapımız ve deneyimli ekibimizle, hızlı, güvenli ve yüksek performanslı hosting hizmetleri sağlayarak müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcıolmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda, sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en yeni teknolojileri sunmayı ve işlerinin rekabet avantajını artırmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Veri Merkezimiz

4 Farklı Lokasyonda Kesintisiz Sunucu Hizmeti

4 farklı ülkedeki 5 farklı lokasyon üzerinden %99,99 uptime ile kesintisiz sunucu yönetiminin keyfini sürün!

%99,99 Uptime
10+ Tbps Bandwidth Kapasitesi
6+ ISP ile Doğrudan Bağlantı
1Gbps & 10Gbps Uplink