Firewall ve Saldırı Koruma Çözümlerimiz

Verilerinizin güvenliğini ve erişilebilirliğini güvence altına alarak risklerinizi azaltın

Yurt içinden ve yurt dışından gelen saldırılara karşı koruma çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye Lokasyon Firewall Hizmetleri

MUVHost verimerkezi tarafından desteklenen Firewall koruma sistemi her bir sunucu için muazzam DDoS risk azaltma kapasitesi sağlar. Sistemin saldırı tespitinde devreye giren koruma özelliği veya her zaman açık konumdaki filtreleme özelliği ile DDoS saldırılarının müdahale gerekmeden neredeyse gerçek zamanlı olarak algılanabilmesini sağlar. DDoS Koruması saldırı algılandığı anda riski otomatik olarak azaltır. Saldırı tespitinde ve saldırı sonunda ayrıntılı raporlar ve log detayları tarafınız ile paylaşılır. Kullanılan fiber altyapı ve cihazlardan başlamak üzere uygulama katmanı (Layer7) dahil her katmanda en dayanıklı yeni teknolojiler kullanılmaktadır. Ücretli ve ücretsiz koruma sistemlerimiz aşağıdaki şekildedir.

 • Standart Koruma

  Ücretsiz

  Tüm sunucular üzerinde bulunmaktadır. Genel network stabilitesinin sağlanması amacıyla herhangi bir IP adresi üzerine DoS flood saldırıları tespit edildiğinde ilgili IP yurtdışı erişimi otomatik olarak kapatılmaktadır. Saldırı sona erdiğinde yurtdışı erişimi yine otomasyona bağlı olarak açılmaktadır. Tamamen otomasyona bağlıdır.

 • Firewall Koruması

  $ 12 /ay

  Herhangi bir IP üzerine aktif edilebilir. Yurtiçi ve yurtdışı koruma sağlar. Layer7 saldırıları koruma kapsamında değildir. Koruma kapsamı: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack protection, Teardrop attack protection, ICMP fragment protection, Ping of death attack protection, Large size ICMP packet protection, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy protection, SYN flood Protection, ICMP flood protection, UDP flood protection.

 • Voxility Koruma Sistemi

  $ 10 /ay

  Yurt dışından gelen saldırılar için voxility altyapısı kullanılmaktadır. Herhangi bir IP üzerine aktif edilemez. Yurt dışından gelen bağlantılar bu sistemden geçeceği için yurt dışı kaynaklı saldırılara karşı 960Gbps kapasite ile filtreleme uygulanmaktadır. Kendine ait IP bloğu bulunduğu için korumalı yeni bir IP adresi verilmektedir. Yurtdışı kaynaklı birçok DoS, DDoS ve BotNet ağı saldırılarına karşı etkilidir. Talebinize göre Layer7 koruma aktif edilebilir.

 • Voxility ve Firewall Koruması Birlikte

  $ 20 /ay

  Tam Çözüm! Hem yurtdışı hem yurtiçi kaynaklı saldırılara karşı maximum koruma için kullanılmaktadır. Herhangi bir IP üzerine aktif edilemez. Yeni bir korumalı IP verilmektedir. Hem Voxility hem Firewall koruması aynı anda aktif edilmektedir.

 • Yurtdışı Erişimi Açma / Kapama Sistemi

  Ücretsiz

  Talebinize bağlı olarak IP adresinizin ücretsiz olarak yurtdışı erişimi tamamen kapatılabilir. Bu şekilde sunucu yurtdışı ile iletişimi kesileceği için yurtdışı kaynaklı saldırılar masrafsız ve kesin bir şekilde engellenmiş olacaktır. Yine talep etmeniz durumunda yurtdışı erişimi açık konuma alınabilir.

 • Kullanılan Network Donanımı

  Juniper Firewall Gateway, Router ve Switchler

  Network sistemimiz tamamen Juniper'in üst seviye cihazları kullanıldığı için network taraflı bir darboğaz veya paket kaybı yaşanmamaktadır. Bu da uptime oranını çok yüksek seviyelere çıkarmaktadır.

 • Network Altyapısı

  Fiberoptik Kablolar ve Yedeklilik

  Kabinler arası yedekli 10Gbps fiber bağlantılar ve sunucular için sağlanan 1Gbps uplink ile yoğun saldırı altında oluşabilecek network darboğazlarının önüne geçilmektedir. Bu sayede bir sunucu üzerine ulaşan anlık yüksek trafik diğer sunucuları etkilememektedir.

Koruma Hizmetlerimizden Yararlanın

 • Hizmetlerinize koruma tanımlaması sağlamak için destek talebi oluştur butonunu kullanabilirsiniz.
 • Eğer özel bir çözüm ihtiyacınız varsa projenize yönelik çözüm konusunda uzman kadromuz ile size özel bir çözüm üretebiliriz.

Destek Talebi Oluştur

Diğer Lokasyonlarda Koruma

 • Fransa lokasyon sunucular üzerinde verimerkezi tarafından ücretsiz olarak sağlanan standart DoS-DDoS koruması mevcuttur.
 • Almanya lokasyonda verimerkezi sınırlamaları sebebiyle koruma bulunmamaktadır.

Öneriler

 • Yoğun saldırı alma durumunuz mevcutsa paylaşımsız Dedicated sunucuları öneririz. VDS sanal sunucular saldırı altında kaynak yetersizliğinden dolayı koruma sistemine olumlu sonuç veremeyebilmektedir.

Ücretlendirme ve İade

 • Koruma sistemleri aylık olarak ücretlendirilmektedir.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Koruma sistemlerinde aktivasyonun ardından iade mümkün değildir. Minimum kullanım süresi 1 aydır.