Hakkımızda

MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ., 2014 yılında İstanbul'da kuruldu. Kuruluşumuz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Yer Sağlayıcı olarak yetkilendirilmek suretiyle, 2014 yılında ilk veri merkezi yatırımını gerçekleştirmiştir. Kurumsal ve bireysel düzeydeki kullanıcılarımızın tercihi olmayı başaran MUV, Türkiye'nin internet altyapısına katkıda bulunmak amacıyla geçen 10 yılı aşkın sürede edindiğimiz tecrübelerle hizmet sunmaktadır.

Web Hosting, Veri Merkezi hizmetleri ve Bulut Bilişim alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz, müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2018 yılından itibaren MUVHost Verimerkezi, Türkiye'nin en çok tercih edilen dedicated sunucu sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. 2000'den fazla sunucu kapasitesiyle dört farklı ülkede hizmet veren MUVHost, yenilikçi yaklaşımı ve ürettiği internet teknolojileriyle sektöre yön vermektedir. Bugünden yarının teknolojilerini kullanmanıza imkan sağlayarak, işinizin büyümesine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. MUVHost olarak amacımız, bilişim teknolojileri alanında maliyetlerinizi düşürerek işinize değer katmaktır. Geliştirdiğimiz teknolojilerle birlikte, iş sürekliliğinizi en üst düzeyde tutmayı sağlayan 7/24 çalışan operasyon birimimiz ve güçlü yedekli altyapımızla müşterilerimize kesintisiz bir hizmet sunmaktayız.

Şirketimizin bugünlere gelmesinde ve geleceğe taşınmasında, bize olan güvenleriyle destek olan eski ve yeni tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, iş ortaklarımızın ve kullanıcılarımızın başarısına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Vergi Dairesi: Alemdağ
Vergi No: 6260384972