Güvenlik ve Gizlilik

Güvenlik ve Gizlilik ilkelerimiz hakkında bilgilendirmelerimiz

Hizmet almadan önce lütfen hizmet kapsamına ve haklarınıza dair hazırlanmış olan sözleşmelerimizi okuyunuz.

Güvenlik ve Gizlilik

Bu gizlilik ilkeleri MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri Limited Şirketi tarafından, MUVHost.com web sitesi ve alt siteleri üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi, sunucularımızdaki hesaplarınıza / sitelerinize erişim sorunlarının giderilmesi için kullanılacak olup IP adresiniz, sizi tanımlamak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizde güvenlik takibi ve aynı reklamların görülmesinin engellenmesi için çerezlerden yararlanılmaktadır. Çerezlerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve oturum güvenliği gibi konularda bilgi paylaşımında bulunulabilmektedir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vs.), istatiksel bilgilerini (yaş gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer resmi kurumlarca paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildiremezler tüm kayıtlar güvenlik nedeni ile saklanmaktadır.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan hukuksal durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.

Güvenlik


Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  1. Geçmiş profil bilgilerinizin saklanması
  2. Destek sistemine gönderilen bildirimlerin saklanması
  3. Tarafımızla yapılan tüm telefon görüşmelerinin kayıt altında tutulması
  4. Bankalarla yapılan Kredi Kartı bağlantıları dışında diğer login ekranlarının SSL ile korunması ve 3D Secure
  5. Tarafımıza gönderilen tüm elektronik postaların saklanması

Düzenleme / Yenileme


Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir. Güvenlik nedeni ile eski bilgileriniz de kayıt altında tutulacaktır.