Ekonomik Web Hosting

Uygun fiyatlar, ölçeklendirilebilir çözümler ve kaliteli altyapı ile sorunsuz hizmet

Uygun fiyatlarla küçük ve orta boyutlu web hosting ihtiyaçlarınız kaliteli çözümler sunuyoruz
cpanel
cloudlinux
litespeed
softaculous
Bu paketler sizin için yetersiz mi? Profesyonel Hosting Paketlerini inceleyin.

Hosting Hizmetleri İçin Genel Özellikler

Sunucularda yüklü PHP bileşenleri: Zend Optimizer, Ioncube Loader, GD Libraries, PDO, PDO MySQL, Curl, CurlSSL gibi yoğun olarak kullanılan tüm bileşenler hosting sunucularımızda kurulu durumdadır. Bu nedenle %99.9 oranında script uyumluluğu sağlanmaktadır.

Sunucu Özellikleri: Sunucumuz RAID10 SSD diskler ve yüksek performans işlemciler üzerinde çalışmaktadır. Bu nedenle standart bir hosting hizmetine oranla çok daha yüksek performanslı ve hızlı olarak siteleriniz host edilmektedir.

CPU Limiti: Ekonomik hosting paketleri için %20, Profesyonel hosting paketleri için %30, Kurumsal hosting paketleri için %40 ve Reseller hosting paketleri için %50 işlemci sınırı uygulanmaktadır.

E-Posta Limiti : Hosting hesapları saatlik gönderim limitlerine tabidir, ekonomik ve profesyonel paketlerde saatlik 100 kurumsal ve reseller hosting paketlerinde saatlik 400 mailden fazla mail gönderilemez.

Inode Limiti : Ekonomik ve profesyonel hosting hesapları için 100.000 (yüz bin) kurumsal hesaplar için 200.000 (iki yüz bin)'den fazla inode web hosting hesaplarında barındırılamaz. Reseller hosting paketlerinde limit uygulanmamaktadır.

Para İade Garantisi

Müşterilerimiz memnun kalmadıkları hosting hizmetleri için 3 (üç) gün içerisinde iade talep edebilirler. Hizmet sözleşmesine uyulmayan durumlarda iade yapılmaz.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

cPanel bulunan eski sunucunuzdan veya hosting hizmetinizden ücretsiz olarak sitelerinizi taşıyoruz!

Sadece diğer cPanel sunuculardan site taşıma garantisi veriyoruz, diğer panellerden taşıma için iletişime geçerek bilgi alınız.
Taşıma sırasında oluşabilecek hatalardan MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. sorumlu değildir. Taşıma yapılacak sunucudan kaynaklanan sebeplerle taşıma yapılamazsa, MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.